Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
Indian Chopper 69 Scout
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Meer informatie
Dealer onderhouden (onderhoudsboekjes aanwezig)
Schadevrij
2 sleutels
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Optioneel afleverpakket: Gratis afleverbeurt (zonder meerprijs)
| Kenteken | 30MSSR |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Chopper |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 2.305 |
| Laatste registratie | 2026-03-21 |
| Eerste registratie NL | 2023-05-06 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.133 cc |
| Vermogen | 70 kW |
| Gewicht ledig | 243 kg |
| Gewicht rijklaar | 250 kg |
| Geluid stationair | 89 dB |