Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
Husqvarna Norden 901
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 90MZRP |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 2.223 |
| Laatste registratie | 2026-01-29 |
| Eerste registratie NL | 2026-01-29 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 889 cc |
| Vermogen | 77 kW |
| Gewicht ledig | 212 kg |
| Gewicht rijklaar | 219 kg |
| Geluid stationair | 88 dB |