Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Honda XL700V Transalp ABS
Te koop
| Kenteken | MS-TB-85 |
| Rijbewijs | A |
| BPM | € 1.030 |
| Laatste registratie | 2015-04-14 |
| Eerste registratie NL | 2008-02-26 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 680 cc |
| Vermogen | 44 kW |
| Gewicht ledig | 205 kg |
| Gewicht rijklaar | 219 kg |
| Gewicht maximum | 419 kg |
| Geluid stationair | 90 dB |
| Payload capacity | 200 kg |