Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Honda XL600 R
Meer informatie
Modeljaar: 1985
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MG58JH |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| Laatste registratie | 2025-09-30 |
| Eerste registratie NL | 1985-01-31 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 1 |
| Cilinder inhoud | 589 cc |
| Vermogen | 33 kW |
| Gewicht ledig | 135 kg |
| Gewicht rijklaar | 142 kg |
| Geluid stationair | 88 dB |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149