Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Honda VT750C2 Shadow Ace
Meer informatie
Laadvermogen: 200 kg
GVW: 448 kg
Schadevrij
2 sleutels
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Optioneel afleverpakket: Garantie (zonder meerprijs)
| Kenteken | MRHJ45 |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Chopper |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.148 |
| Laatste registratie | 2026-02-02 |
| Eerste registratie NL | 2006-12-01 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 745 cc |
| Vermogen | 33 kW |
| Gewicht ledig | 248 kg |
| Gewicht rijklaar | 255 kg |
| Gewicht maximum | 448 kg |
| Geluid stationair | 86 dB |
| Payload capacity | 193 kg |