Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Honda PCX125
Meer informatie
Nieuwe motorfiets
Modeljaar: 2026
Fabrieksgarantie (72 maanden)
| Kenteken | 95MZZV |
| Rijbewijs | A1 |
| Segment | Motorscooter |
| BTW marge | Btw voertuig |
| BPM | € 337 |
| Laatste registratie | 2026-04-01 |
| Eerste registratie NL | 2026-04-01 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 1 |
| Cilinder inhoud | 125 cc |
| Vermogen | 9,2 kW |
| Gewicht ledig | 126 kg |
| Gewicht rijklaar | 133 kg |
| Geluid stationair | 84 dB |
Industrieweg 11
9402 NP Assen
Telefoon 1:
0592406061