Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
Honda NC700S DTC
Meer informatie
Modeljaar: 2012
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 89MHDT |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 898 |
| Laatste registratie | 2026-03-10 |
| Eerste registratie NL | 2017-07-31 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 670 cc |
| Vermogen | 35 kW |
| Gewicht ledig | 214 kg |
| Gewicht rijklaar | 225 kg |
| Geluid stationair | 84 dB |
Industrieweg 11
9402 NP Assen
Telefoon 1:
0592406061