Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Honda MSX125
Meer informatie
Modeljaar: 2016
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 22MPLB |
| Rijbewijs | A1 |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 6 maanden |
| BPM | € 299 |
| Laatste registratie | 2024-09-27 |
| Eerste registratie NL | 2021-07-28 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 1 |
| Cilinder inhoud | 125 cc |
| Vermogen | 7 kW |
| Gewicht ledig | 98 kg |
| Gewicht rijklaar | 102 kg |
| Geluid stationair | 78 dB |
Zernikelaan 6a
9351 VA Leek
Telefoon 1:
0594-511349