Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Honda GL1500 Gold Wing
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MJHR95 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 2.638 |
| Laatste registratie | 2025-04-18 |
| Eerste registratie NL | 2003-07-04 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinder inhoud | 1.520 cc |
| Vermogen | 74 kW |
| Gewicht ledig | 380 kg |
| Gewicht rijklaar | 387 kg |
| Geluid stationair | 83 dB |