Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Honda CRF1100L Africa Twin DCT
Honda CRF1100L Africa Twin DCT | 2020 | 4.958 km Zeer nette motor van 1e eigenaar, compleet met boekjes en sleutels. Onderhoud bij 3.997 km. 1084cc (102 pk), DCT automaat, ABS, rijmodi, tractiecontrole en instelbare vering. Incl. hogere ruit en verhoogd zadel (origineel). Inruil/levering mogelijk. Bel +31(6)33488666
| Kenteken | 84MZXZ |
| Rijbewijs | A |
| BPM | € 2.078 |
| Laatste registratie | 2026-03-19 |
| Eerste registratie NL | 2026-03-19 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.084 cc |
| Vermogen | 75 kW |
| Gewicht ledig | 229 kg |
| Gewicht rijklaar | 236 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |