Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Sports DCT
Meer informatie
Nieuwe motorfiets
Modeljaar: 2026
Fabrieksgarantie (72 maanden)
| Kenteken | 79MZZV |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Btw voertuig |
| BPM | € 3.089 |
| Laatste registratie | 2026-04-01 |
| Eerste registratie NL | 2026-04-01 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.084 cc |
| Vermogen | 75 kW |
| Gewicht ledig | 246 kg |
| Gewicht rijklaar | 253 kg |
| Geluid stationair | 93 dB |
Industrieweg 11
9402 NP Assen
Telefoon 1:
0592406061