Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Honda CBR1100XX Super Blackbird
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 32MFNP |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 1.668 |
| Laatste registratie | 2026-02-07 |
| Eerste registratie NL | 2015-03-28 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 1.137 cc |
| Vermogen | 72 kW |
| Gewicht ledig | 250 kg |
| Gewicht rijklaar | 264 kg |