Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Honda CB750
Mooie motor rijd als een zonnetje. Aantal KM's is onbekend.
| Kenteken | ZH2334 |
| Rijbewijs | A |
| Laatste registratie | 2016-12-02 |
| Eerste registratie NL | 1979-04-25 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 736 cc |
| Vermogen | 49 kW |
| Gewicht ledig | 232 kg |
| Gewicht rijklaar | 239 kg |