Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Honda CB600S
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MHFS45 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 904 |
| Laatste registratie | 2026-02-21 |
| Eerste registratie NL | 2002-10-03 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 600 cc |
| Vermogen | 70 kW |
| Gewicht ledig | 185 kg |
| Gewicht rijklaar | 192 kg |
| Gewicht maximum | 386 kg |
| Geluid stationair | 91 dB |
| Payload capacity | 194 kg |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149