Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Honda CB600F
Meer informatie
Modeljaar: 2010
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 21MGNF |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 6 maanden |
| BPM | € 1.051 |
| Laatste registratie | 2025-04-30 |
| Eerste registratie NL | 2016-07-08 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 599 cc |
| Vermogen | 75 kW |
| Gewicht ledig | 184 kg |
| Gewicht rijklaar | 198 kg |
| Gewicht maximum | 395 kg |
| Geluid stationair | 93 dB |
| Payload capacity | 197 kg |
Industrieweg 11
9402 NP Assen
Telefoon 1:
0592406061