Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Hercules 125 Enduro
Meer informatie
Modeljaar: 1975
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 53YD85 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Enduro |
| BTW marge | Margeregeling |
| Laatste registratie | 2024-10-31 |
| Eerste registratie NL | 2018-11-30 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 1 |
| Cilinder inhoud | 122 cc |
| Vermogen | 16,1 kW |
| Gewicht ledig | 88 kg |
| Gewicht rijklaar | 95 kg |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149