Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
Harley-Davidson Sportster XL883 Low
Meer informatie
Schadevrij
2 sleutels
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
EUR?131 p/m (financial lease, 72 maanden)
informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Optioneel afleverpakket: Garantie (zonder meerprijs)
| Kenteken | 32MVGV |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Chopper |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.638 |
| Laatste registratie | 2025-07-14 |
| Eerste registratie NL | 2024-05-22 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 883 cc |
| Vermogen | 39 kW |
| Gewicht ledig | 251 kg |
| Gewicht rijklaar | 260 kg |
| Geluid stationair | 96 dB |