Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
Harley-Davidson Sportster XL1200 Low
Harley Davidson XL1200N Nightster uit 2009 Type XL1200N Bouwjaar 30-06-2009 Kilometerstand 35828 Wordt verkocht omdat ik toch een ander model wil rijden. Inclusief tassen Heeft altijd binnen droog gestaan en aan de druppellader.
| Kenteken | 54-MJ-XZ |
| Rijbewijs | A |
| BPM | € 1.388 |
| Laatste registratie | 2022-10-19 |
| Eerste registratie NL | 2018-08-07 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.200 cc |
| Vermogen | 43 kW |
| Gewicht ledig | 253 kg |
| Gewicht rijklaar | 260 kg |