Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Koningsrit (150KM)
27 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Aangeboden motoren
Harley-Davidson Softail Deluxe FLSTNI
Aanvullend
Floorboards, RDW-leges, Valbeugel, vance and hines, White wall banden
Meer informatie
Modeljaar: 2005
Bekleding: Stof
2 zitplaatsen
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Motor: 4-takt
| Kenteken | 94MHNF |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Chopper |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 3.184 |
| Laatste registratie | 2026-04-21 |
| Eerste registratie NL | 2017-04-14 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.449 cc |
| Vermogen | 52 kW |
| Gewicht ledig | 321 kg |
| Gewicht rijklaar | 328 kg |
| Torque | 102 Nm |
Staalsteden 6 J
7547 TA Enschede
Telefoon 1:
06-46905309