Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
Harley-Davidson Dyna Wide Glide FXDWG
Meer informatie
Laadvermogen: 205 kg
GVW: 492 kg
Schadevrij
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MGTF95 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Chopper |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 3.046 |
| Laatste registratie | 2025-12-23 |
| Eerste registratie NL | 2002-06-21 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.449 cc |
| Vermogen | 50 kW |
| Gewicht ledig | 287 kg |
| Gewicht rijklaar | 294 kg |
| Gewicht maximum | 492 kg |
| Geluid stationair | 91 dB |
| Payload capacity | 198 kg |