GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
Harley-Davidson Dyna Fat Bob FXDF
Aanvullend
5HD, Afneembaar Windscherm, Afneembare Sissy Bar, Alarm, Batwing, Div.Financiering Mogelijkheden, Ex. Afleverbeurt Eur 200,-, Inruil Mogelijk, Keyless Go, Onderhoudshistorie Aanwezig, Origineel N.L. Motor, Rinehart Uitlaatsysteem, Screamin Eagle Stage-4 Kit, Six Speed, Stoere Dikke Motor, Taxatierapport aanwezig, Zij Tassen
Meer informatie
Modeljaar: 2009
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MVGX43 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Chopper |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 2.286 |
| Laatste registratie | 2026-04-25 |
| Eerste registratie NL | 2009-04-15 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.584 cc |
| Vermogen | 57 kW |
| Gewicht ledig | 305 kg |
| Gewicht rijklaar | 320 kg |
| Gewicht maximum | 492 kg |
| Geluid stationair | 98 dB |
| Payload capacity | 172 kg |