GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
Ducati Streetfighter V4 S
Aanvullend
achteropkomend verkeer waarschuwing, Anti Blokkeer Systeem, Anti doorSlip Regeling, elektrisch variabele schokdemperafstelling, full-LED koplampen, gecombineerd remsysteem, launch control, LED achterlichten, LED dagrijverlichting
Meer informatie
Nieuwe motorfiets
Modeljaar: 2026
Bekleding: Stof
Inbegrepen afleverpakket: Standaard
Motor: 4-takt
| Segment | Tour |
| BTW marge | Btw voertuig |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 1.103 cc |
| Vermogen | 157 kW |
| Gewicht ledig | 189 kg |
| Torque | 120 Nm |
| Fuel tank capacity | 16 liter |