Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Ducati Scrambler 1100
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem, Anti doorSlip Regeling, LED achterlichten
Meer informatie
Bekleding: Stof
2 zitplaatsen
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Inbegrepen afleverpakket: Standaard
Motor: 4-takt
Transmissie: 6 versnellingen
Koppel: 88 Nm
Wielbasis: 151 cm
Tankinhoud: 15 liter
| Kenteken | 97MJZD |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.213 |
| Laatste registratie | 2022-12-06 |
| Eerste registratie NL | 2018-08-15 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.079 cc |
| Vermogen | 63,6 kW |
| Gewicht ledig | 205 kg |
| Gewicht rijklaar | 212 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |
| Torque | 88 Nm |
| Fuel tank capacity | 15 liter |