Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Ducati Panigale V2
Meer informatie
Nieuwe motorfiets
Modeljaar: 2025
Bekleding: Stof
2 zitplaatsen
Inbegrepen afleverpakket: Standaard
Transmissie: Handgeschakeld
Koppel: 93 Nm
Wielbasis: 1.436 cm
Tankinhoud: 17 liter
| Segment | Overig |
| BTW marge | Btw voertuig |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 955 cc |
| Vermogen | 88 kW |
| Gewicht ledig | 179 kg |
| Torque | 93 Nm |
| Fuel tank capacity | 17 liter |