Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Ducati Multistrada 1200 S Touring
Meer informatie
Modeljaar: 2013
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 47MKXH |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 2.940 |
| Laatste registratie | 2023-09-07 |
| Eerste registratie NL | 2019-07-12 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.198 cc |
| Vermogen | 109 kW |
| Gewicht ledig | 221 kg |
| Gewicht rijklaar | 244 kg |
| Geluid stationair | 102 dB |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149