Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Ducati Multistrada 1200 Enduro
Meer informatie
Modeljaar: 2017
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 80MHNV |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 12 maanden |
| BPM | € 3.162 |
| Laatste registratie | 2026-02-05 |
| Eerste registratie NL | 2017-05-05 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.198 cc |
| Vermogen | 112 kW |
| Gewicht ledig | 257 kg |
| Gewicht rijklaar | 264 kg |
| Geluid stationair | 100 dB |
Industrieweg 11
9402 NP Assen
Telefoon 1:
0592406061