Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Ducati Monster
Aanvullend
Fabrieksgarantie
Meer informatie
Nieuwe motorfiets
Modeljaar: 2026
| Kenteken | 36MZRT |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Btw voertuig |
| BPM | € 1.856 |
| Laatste registratie | 2026-02-11 |
| Eerste registratie NL | 2026-02-11 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 890 cc |
| Vermogen | 81,6 kW |
| Gewicht ledig | 178 kg |
| Gewicht rijklaar | 185 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |
Industrieweg 11
9402 NP Assen
Telefoon 1:
0592406061