Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
Ducati Monster 797
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 73MRLB |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.240 |
| Laatste registratie | 2026-03-14 |
| Eerste registratie NL | 2024-04-04 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 803 cc |
| Vermogen | 54 kW |
| Gewicht ledig | 188 kg |
| Gewicht rijklaar | 195 kg |
| Gewicht maximum | 390 kg |
| Geluid stationair | 94 dB |
| Payload capacity | 195 kg |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149