Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Ducati Monster 797
Meer informatie
Modeljaar: 2017
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 50MVKH |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.240 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 803 cc |
| Vermogen | 34 kW |
| Gewicht ledig | 193 kg |
| Gewicht rijklaar | 200 kg |
| Gewicht maximum | 390 kg |
| Geluid stationair | 96 dB |
| Payload capacity | 190 kg |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149