Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Ducati Monster 1100 S
Meer informatie
Modeljaar: 2010
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 63MLHL |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 6 maanden |
| BPM | € 1.571 |
| Laatste registratie | 2025-02-08 |
| Eerste registratie NL | 2021-07-19 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.079 cc |
| Vermogen | 66 kW |
| Gewicht ledig | 175 kg |
| Gewicht rijklaar | 186 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |
Industrieweg 11
9402 NP Assen
Telefoon 1:
0592406061