Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Ducati Hypermotard 698 Mono
Aanvullend
achteropkomend verkeer waarschuwing, Anti Blokkeer Systeem, Anti doorSlip Regeling, kleur rood, LED achterlichten, LED dagrijverlichting, LED koplampen
Meer informatie
Bekleding: Stof
2 zitplaatsen
Inbegrepen afleverpakket: Standaard
Motor: 4-takt
| Kenteken | 35MTPZ |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Btw voertuig |
| BPM | € 1.789 |
| Laatste registratie | 2024-11-20 |
| Eerste registratie NL | 2024-01-31 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 1 |
| Cilinder inhoud | 659 cc |
| Vermogen | 57 kW |
| Gewicht ledig | 153 kg |
| Gewicht rijklaar | 160 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |
| Torque | 63 Nm |
| Fuel tank capacity | 12 liter |