Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Ducati Desmo 450 MX
Meer informatie
Nieuwe motorfiets
Modeljaar: 2025
Bekleding: Stof
1 zitplaatsen
Inbegrepen afleverpakket: Standaard
| Segment | Cross |
| BTW marge | Btw voertuig |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 1 |
| Cilinder inhoud | 450 cc |
| Vermogen | 47 kW |
| Gewicht ledig | 104 kg |
| Torque | 53 Nm |
| Fuel tank capacity | 7 liter |