Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Ducati 888 SP
Meer informatie
Bekleding: Stof
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Inbegrepen afleverpakket: Standaard
Motor: 4-takt
Transmissie: 6 versnellingen, Handgeschakeld
Wielbasis: 143 cm
| Kenteken | MR22RG |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Supersport |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 2.867 |
| Laatste registratie | 2014-05-09 |
| Eerste registratie NL | 1993-05-07 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 888 cc |
| Vermogen | 80 kW |
| Gewicht ledig | 188 kg |
| Gewicht rijklaar | 195 kg |
| Geluid stationair | 99 dB |