Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Ducati 750 Sport
Meer informatie
Bekleding: Stof
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Inbegrepen afleverpakket: Standaard
Motor: 4-takt
Transmissie: 5 versnellingen
Wielbasis: 145 cm
| Kenteken | MN24FN |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Overig |
| BTW marge | Margeregeling |
| Laatste registratie | 2020-09-04 |
| Eerste registratie NL | 1992-03-05 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 748 cc |
| Vermogen | 53 kW |
| Gewicht ledig | 190 kg |
| Gewicht rijklaar | 197 kg |
| Geluid stationair | 91 dB |