Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
CFMOTO 800NK Advanced
Meer informatie
Nieuwe motorfiets
Modeljaar: 2025
2+3 Jaar Garantie
De getoonde prijs is inclusief EUR?599 afleverkosten.
| Kenteken | 86MZGR |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Btw voertuig |
| Garantie | 24 maanden |
| BPM | € 1.201 |
| Laatste registratie | 2025-08-29 |
| Eerste registratie NL | 2025-08-29 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 799 cc |
| Vermogen | 70 kW |
| Gewicht ledig | 179 kg |
| Gewicht rijklaar | 186 kg |
| Geluid stationair | 95 dB |
Lagelandseweg 66
6545 CG Nijmegen
Telefoon 1:
024-3711111