Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
BMW S 1000 XR
Meer informatie
Modeljaar: 2025
| Kenteken | 27MXFR |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Btw voertuig |
| BPM | € 3.415 |
| Laatste registratie | 2025-11-11 |
| Eerste registratie NL | 2025-02-26 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 999 cc |
| Vermogen | 125 kW |
| Gewicht ledig | 220 kg |
| Gewicht rijklaar | 227 kg |
| Geluid stationair | 93 dB |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149