GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
BMW R 18 B
Aanvullend
12Volt aansluiting, ABS, ACC (Adaptive cruise control), Achteruitrijhulp, Adaptieve bochtverlichting, Afsluitbare tankdop, Audio Systeem, Bandenspanningcontrole (RDC), Boordcomputer, Centraal vergrendelingsysteem, Connectiviteit TFT scherm, Diefstalalarmsysteem, Emergency Call, Hill Start Control, Keyless Ride, LED Achterlicht, Multifunctionele knipperlichten, Multimedia systeem, Navigatie, Rijmodi Pro, Verwarmbare buddyseat, Verwarmbare handvatten, Voertuig informatie Nederlands, Zwart motorblok
Meer informatie
Topsnelheid: 180 km/u
2 zitplaatsen
Aantal eigenaren: 4
Garantielabel: BMW Premium Selection (24 maanden)
| Kenteken | 46MPXT |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Overig |
| BTW marge | Btw voertuig |
| BPM | € 5.264 |
| Laatste registratie | 2024-03-05 |
| Eerste registratie NL | 2022-01-31 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.802 cc |
| Vermogen | 67 kW |
| Gewicht ledig | 391 kg |
| Gewicht rijklaar | 398 kg |
| Geluid stationair | 95 dB |
| Torque | 158 Nm |
| Fuel tank capacity | 24 liter |