GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
BMW R 1250 GS
Aanvullend
12Volt aansluiting, ABS Pro, Adaptieve bochtverlichting, Bandenspanningcontrole (RDC), Comfortpakket, Connectiviteit TFT scherm, Cruise control, Diefstalalarmsysteem, Dynamicpakket, Dynamic Suspension Adjustement (DSA), Dynamic Traction Control (DTC), Electronic Suspension Adjustment (ESA), Handprotectoren, Hill Start Control, Keyless Ride, Kofferdrager links/rechts, Kruisspaakwielen, LED-koplamp (inclusief dagrijlicht), LED Achterlicht, MSR (motorsleepmomentregeling), Multifunctionele knipperlichten, Navigatievoorbereiding BMW, Passagierspakket incl. Voetsteunen, Quickshifter (schakelassistent), Rijmodi Pro, Touringpakket, Verwarmbare handvatten, Voertuig informatie Nederlands, Zwart motorblok
Meer informatie
Topsnelheid: 200 km/u
2 zitplaatsen
Dealer onderhouden (onderhoudsboekjes aanwezig)
Aantal eigenaren: 2
Fabrieksgarantie tot: 15-12-2028
Garantielabel: BMW Premium Selection (24 maanden)
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 92MTNH |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Overig |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 3.745 |
| Laatste registratie | 2026-04-04 |
| Eerste registratie NL | 2023-12-16 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.254 cc |
| Vermogen | 100 kW |
| Gewicht ledig | 242 kg |
| Gewicht rijklaar | 249 kg |
| Geluid stationair | 88 dB |
| Torque | 143 Nm |
| Fuel tank capacity | 20 liter |