GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
BMW R 1250 GS
Aanvullend
Adaptieve bochtverlichting, Akrapovic einddemper, Anti Blokkeer Systeem, Anti diefstal alarm, Anti doorSlip Regeling, Bandenspanningcontrole (RDC), Comfort pakket, Connected services, Cruise control, Cruise verlichting, Dagrijverlichting, Diefstalalarmsysteem, Duobuddyseat & voetsteunen voor passagier, Dynamic ESA (Electronic Suspension Adjustment), Dynamic pakket, Elektronisch Stabiliteits Programma, Handkappen, Hill hold functie, Keyless Ride, Kofferdragers links & rechts, Koplampen adaptief, Koplamp Pro, Kruisspaakwielen, LED achterlichten, LED dagrijverlichting, LED koplampen, Licht pakket, Middenstandaard, MSR Motorsleepmomentregeling, Multifunctional indicator lights, Multifunctional indicator lights II, Navigatievoorbereiding af fabriek, Rijmodi pro, Schakelassistent Pro, smartphone integratie, Stijlvariant GS Trophy, Teleservices, Touring pakket, Verchroomde uitlaatbochten, Verwarmbare handvatten, Verwarmde buddyseat, Voertuig informatie Nederlands, Windscherm, Zwart motorblok
Meer informatie
Topsnelheid: 200 km/u
2 zitplaatsen
Aantal eigenaren: 2
Fabrieksgarantie tot: 01-09-2028
Garantielabel: BMW Premium Selection
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 41MTHG |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 3.775 |
| Laatste registratie | 2026-04-28 |
| Eerste registratie NL | 2023-09-01 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.254 cc |
| Vermogen | 100 kW |
| Gewicht ledig | 242 kg |
| Gewicht rijklaar | 249 kg |
| Geluid stationair | 88 dB |
| Torque | 143 Nm |
| Fuel tank capacity | 20 liter |