Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
Kawasaki Promo Tour
10 Apr - 11 Apr 2026
Voorjaarsrit (150KM)
11 Apr 2026
Aangeboden motoren
BMW R 1250 GS
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 63MSNZ |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 2.578 |
| Laatste registratie | 2026-03-25 |
| Eerste registratie NL | 2023-04-15 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.254 cc |
| Vermogen | 100 kW |
| Gewicht ledig | 242 kg |
| Gewicht rijklaar | 249 kg |
| Gewicht maximum | 465 kg |
| Geluid stationair | 88 dB |
| Payload capacity | 216 kg |