GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
BMW R 12 nineT
Aanvullend
ABS, Bandenspanningcontrole (RDC), Comfortpakket, Cruise control, Diefstalalarmsysteem, Dynamic Traction Control (DTC), Hill Start Control, Keyless Ride, LED-koplamp (inclusief dagrijlicht), LED Achterlicht, Quickshifter (schakelassistent), Rijmodi Pro, Verwarmbare handvatten, Voertuig informatie Nederlands, Witte LED knipperlichten
Meer informatie
Topsnelheid: 215 km/u
2 zitplaatsen
Aantal eigenaren: 2
Fabrieksgarantie tot: 12-06-2028
Garantielabel: BMW Premium Selection (24 maanden)
| Kenteken | 91MXVK |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Overig |
| BTW marge | Btw voertuig |
| BPM | € 2.930 |
| Laatste registratie | 2025-10-17 |
| Eerste registratie NL | 2025-06-12 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.170 cc |
| Vermogen | 80 kW |
| Gewicht ledig | 213 kg |
| Gewicht rijklaar | 220 kg |
| Geluid stationair | 90 dB |
| Torque | 115 Nm |
| Fuel tank capacity | 16 liter |