Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
BMW HP2 Megamoto
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 41MZLP |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Off-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 2.695 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.170 cc |
| Vermogen | 83 kW |
| Gewicht ledig | 192 kg |
| Gewicht rijklaar | 199 kg |
| Gewicht maximum | 380 kg |
| Geluid stationair | 90 dB |
| Payload capacity | 181 kg |