Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
BMW F 700 GS
Meer informatie
Modeljaar: 2017
| Kenteken | 15MVNN |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Btw voertuig |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 1.228 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 798 cc |
| Vermogen | 35 kW |
| Gewicht ledig | 205 kg |
| Gewicht rijklaar | 212 kg |
| Gewicht maximum | 349 kg |
| Geluid stationair | 87 dB |
| Payload capacity | 137 kg |