GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
BMW CE 04
Aanvullend
ABS, Achteruitrijhulp, Bandenspanningcontrole (RDC), Connectiviteit TFT scherm, Diefstalalarmsysteem, Dynamic Traction Control (DTC), Keyless Ride, LED-koplamp (inclusief dagrijlicht), Middenbok, Rijmodi Pro, Verwarmbare handvatten, Voertuig informatie Nederlands
Meer informatie
Acceleratie (0-100): 9,1 s
Topsnelheid: 120 km/u
2 zitplaatsen
CO?-uitstoot: 0 g/km
Aantal eigenaren: 2
Garantielabel: BMW Premium Selection (24 maanden)
| Kenteken | 80MRRJ |
| Segment | Motorscooter |
| BTW marge | Btw voertuig |
| Laatste registratie | 2025-07-12 |
| Eerste registratie NL | 2022-06-30 |
| Technische details | |
| Gewicht ledig | 168 kg |
| Gewicht rijklaar | 175 kg |
| Torque | 62 Nm |