GRATIS adverteren
Check motorfiets
Aangeboden motoren
Yamaha YZF-R6
Te koop aangeboden via bemiddeling deze mooie Yamaha YZF-R6 Bouwjaar 2000 en met een kilometerstand van 54 duizend. Heeft voor de verkoop een kleine beurt gehad. (olie en oliefilter en geheel nagekeken) Voorzien van Handvatverwarming en hij heeft een nieuwe gel accu gekregen. Update: Bos dempers is vervangen voor een Laser ivm defect. Loopt, remt en rijd zeer goed. Eerste tijd geen onkosten!
| Kenteken | MNFV04 |
| Rijbewijs | A |
| BPM | € 1.358 |
| Laatste registratie | 2026-02-07 |
| Eerste registratie NL | 2005-02-19 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 600 cc |
| Vermogen | 88 kW |
| Gewicht ledig | 190 kg |
| Gewicht rijklaar | 197 kg |
| Geluid stationair | 93 dB |