Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Aangeboden motoren
Yamaha XT250
Meer informatie
Modeljaar: 1982
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MD65FG |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| Laatste registratie | 2026-02-28 |
| Eerste registratie NL | 1982-04-02 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 1 |
| Cilinder inhoud | 249 cc |
| Vermogen | 15 kW |
| Gewicht ledig | 121 kg |
| Gewicht rijklaar | 128 kg |