Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Yamaha XP500 TMax
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 78MBJX |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.069 |
| Laatste registratie | 2022-07-15 |
| Eerste registratie NL | 2012-03-23 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 499 cc |
| Vermogen | 29 kW |
| Gewicht ledig | 209 kg |
| Gewicht rijklaar | 217 kg |
| Gewicht maximum | 400 kg |
| Geluid stationair | 86 dB |
| Payload capacity | 183 kg |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149