Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
Toertocht Friese Motorfiets
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Aangeboden motoren
Yamaha XJ900S Diversion
In goede staat.
| Kenteken | MS50FJ |
| Rijbewijs | A |
| BPM | € 848 |
| Laatste registratie | 1998-01-15 |
| Eerste registratie NL | 1993-08-17 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 891 cc |
| Vermogen | 67 kW |
| Gewicht ledig | 242 kg |
| Gewicht rijklaar | 249 kg |
| Geluid stationair | 93 dB |