Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
Yamaha VMX 1200 V-Max
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 79MHZS |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 2.078 |
| Laatste registratie | 2026-05-09 |
| Eerste registratie NL | 2017-08-28 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 1.198 cc |
| Vermogen | 103 kW |
| Gewicht ledig | 251 kg |
| Gewicht rijklaar | 258 kg |