Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
Yamaha TMax 530
Meer informatie
Modeljaar: 2019
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 85MKVT |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Motorscooter |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 12 maanden |
| BPM | € 1.794 |
| Laatste registratie | 2024-07-27 |
| Eerste registratie NL | 2019-06-18 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 530 cc |
| Vermogen | 33,8 kW |
| Gewicht ledig | 209 kg |
| Gewicht rijklaar | 216 kg |
| Geluid stationair | 87 dB |
Industrieweg 11
9402 NP Assen
Telefoon 1:
0592406061